Kryt Xiaomi Redmi 6 Zadní šedý

Xiaomi Redmi 6 Zadní Kryt Baterie (Grey) - Zadní kryt baterie pro telefon Xiaomi Redmi 6 - Back Cover - Barva: šedo/stříbrná...
Doporučená nabídka CELLPARTS.CZ

Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 19 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma94 % • 285 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v ATCMobile.cz

• I přes nevyhodu (absence druhého otvoru pro verzi dual SIM) lze použít (ale bez "šuplíku" s druhou SIM kartou). Momentálně mi jako "single SIM" stačí.
    • Tento kryt není stavěný pro můj Redmi 6 dual SIM (chybí otvor pro "šuplík" s druhou SIM kartou). Tím pádem se mobil s tímto krytem nedá použít jako dual SIM, i když je vybaven slotem.

Xiaomi Redmi 6 Zadní Kryt Baterie (Grey)

• Zadní kryt baterie pro telefon Xiaomi Redmi 6
  • Back Cover