Kryt Sony Xperia Z5 Compact E5823 zadní černý

• Díl je oproti originálu tenčí
    • Lepící páska není dostatečně pevná
    • Je méně pevný než originál
    • Je lesklý a hladký - originál je matný a hebký

Je to bohužel jediná náhrada za zadní kryt, která lze získat. Na rozdíl od jiných obchodů (toto není první zkušenost) ho mobilprovas.cz alespoň neoznačuje za "originální". Je tenký, křehký, ne tak příjemný na dotek. Lépe než jeho lepící páska lepí i kobercová oboustranka (vrznul jsem ji tam provizorně, drží do teď). Bylo nám líto platit 800,- za sklíčko, tak teď ho máme za 150,-. A v odpovídající kvalitě :(

• , zakoupeno v mobilprovás

Neobsahuje těsnící samolepící obvodovou gumku, musel jsem napodruhé objednat a vyzvednout, pak už vše OK.
    Zadní kryt je v celku se sklíčkem fotoaparátu, tzn zlepší se kvalita fotek (pokud bylo předchozí poškrábané).

velmi křehký sklo,ale pasuje skvěle,jen ta cena je vysoká

Originální kryt baterie Sony 1294-9878 na mobilní telefon Sony Xperia Z5 Compact (E5823) má černou barvu a přesně sedí na mobil Xperia Z5 Compact . Kryt na záda telefonu chrání baterii před vypadnutím. Originální zadní kryt baterie značky Sony nahradí váš poškrábaný nebo poškozený kryt a váš mobil Sony Xperia Z5 Compact bude zase vypadat jako nový. Opravte si bez problémů svůj mobilní telefon Sony Xperia Z5 Compact za pomoci náhradního originálního housingu.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Na rozdíl od originálu lze sehnat
    • Díl je oproti originálu tenčí
    • Lepící páska není dostatečně pevná
    • Je méně pevný než originál
    • Je lesklý a hladký - originál je matný a hebký

velmi křehký sklo,ale pasuje skvěle,jen ta cena je vysoká

• , zakoupeno v MOBILAGENCY.CZ

• Pouzdro je odřené, jako by je někdo už léta používal, přestože bylo dokonale zabalené.