Kryt Samsung Galaxy S6 Zadní

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Samsung Galaxy S6 zadní kryt

Samsung Galaxy S6 přichází konečně s novým a traktívnym designem, který skvěle podtrhuje podstatu těchto vlajkových lodí. Telefon s kovovou UNIBODY konstrukci tak zaujme mnoha technologických nadšenců, kteří kromě toho ocení i špičkový výkon.

Ten spočívá v osmijádrový procesoru Exynos 7420 (4 x 1,5 GHz + 4 x 2,1 GHz), grafickém čipu Mali - T760, 3 GB RAM a úložiště, kde si můžete vybrat z 32, 64 nebo 128 GB. Nechybí množství pokročilých funkcí a šikovný 16 Mpix fotoaparát s LED bleskem, autofokusem či nahráváním UHD videí. Ten doplňuje 5 Mpix přední kamera, která zaujme kvalitními snímky.

Díky podpoře rychlého bezdrátového nabíjení se však Samsung nevyhnul skleněné zadní straně telefonu, která je náchylná k rozbití. Pokud Vás již tato nemilá událost postihla, doporučujeme Vám využít naše řešení v podobě tohoto nového, krásného zadního krytu.Ten způsobí, že Váš Samsung Galaxy S6 bude po výměně jako nový. https://www.youtube.com/watch?v=eScXStdz_qM

Samsung Galaxy S6 naleznete pod názvy:

  • Samsung Galaxy S6 zadní kryt
  • bateriový kryt Samsung Galaxy S6

Pro daný servisní díl pro Samsung Galaxy S6 poskytujeme záruku 2 roky. Výměnu Samsung Galaxy S6 zadního krytu si umíte udělat i sami, díky jehož jednoduchosti a tomuto videu, které zachycuje celý postup. K úspěšnému zvlánutiu se však doporučuje technická zdatnost případně zkušenosti se servisními úkony.

Pokud nepatříte k uživatelům, kteří těmito zkušenostmi disponují, obraťte se s výměnou nového zadního krytu raději na odborný servis mobilních telefonů, kde a o Vaši vlajkovou loď náležitě postarají.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky Samsung, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na [email protected] . Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.