Kryt Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 zadní bílý

Originál kryt baterie Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 Aura bílý V naší nabídce najdete široký výběr zadních krytů baterie pro váš mobilní telefon. Zadní kryty baterie jsou...
986 Kč
Doprava 39 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka MobilySkalka.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč96 % • 303 recenzíDalší informace

Popis produktu

Originál kryt baterie Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 Aura bílý V naší nabídce najdete široký výběr zadních krytů baterie pro váš mobilní telefon. Zadní kryty baterie jsou...

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Originál kryt baterie Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 Aura bílý

V naší nabídce najdete široký výběr zadních krytů baterie pro váš mobilní telefon. Zadní kryty baterie jsou důležitým servisním dílem, které zajišťuje ochranu a správnou funkčnost baterie.  

Máme k dispozici dva typy krytů: Originál, Demont. -

Originál kryty jsou přímo od výrobce vašeho telefonu a poskytují nejen skvělou kvalitu, ale také přesné přizpůsobení konkrétnímu modelu. Tyto kryty vždy obsahují montážní lepící pásky, které zajišťují snadnou a bezpečnou instalaci. -

Demont kryty jsou snadnou ideální volbou pro ty, kteří nechtěji investovat moc. Jedná se o kryty vždy Originál demontované a mají vždy vysokou kvalitu již v užité formě. V žádném případě se nejdná o poškozené, poničené, nebo nějak znehodnocené kryty – vždy se jedná o dobrou kvalitu A, A-. Tyto kryty umožňují snadnou výměnu baterie a jednoduchou montáž bez lepících pásek.  

V nadpisu každého krytu je vždy jasně uvedeno, ke kterému modelu telefonu se kryt váže, a také jaký typ krytu je (Originál uveden v nadpisu, nebo Demont). Můžete si být jistí, že v naší nabídce najdete ten správný kryt baterie pro váš telefon.

Vyberte si z naší široké škály zadních krytů baterie a zajistěte tak optimální ochranu a funkčnost vašeho mobilního telefonu.

Záruka: -

Všechny díly procházejí kontrolou před expedicí ze skladu. -

Zboží je pečlivě baleno, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. -

Záruka platí pro koncové zákazníky, avšak pro užité díly demontované atd. je záruční doba 6 měsíců. -

Mechanické poškození při manipulaci, neumožňuje uplatnit reklamaci.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.