Kryt Nokia 2610 přední + zadní černý

Nokia
Umístění
přední

• , zakoupeno v vsekmobilu

• Po vzhledové stránce není co vytknout, plně nahradí opotřebované pouzdro mobilu
    • Dílenské zpracování výrobku by sneslo poněkud více preciznosti, ale i tak je použitelný

Jediný obchod kde tento kryt je k mání

Určen pro
Nokia
Umístění
přední

Výměnný kryt na mobilní telefon bez klávesnice. Každý nabízený kryt je nový, nepoužitý.

Jedná se o alternativní výměnné kryty, které odvádějí solidní práci při velmi nízkých nákladech. Nenáročným klientům tak nabízejí zajímavou inovaci svého telefonního přístroje.

Upozornění: Pokud se krycí sklíčko displeje jeví jako poškrábané, či matné, zpravidla se jedná o velice těsně nalepenou ochrannou folii, kterou je zapotřebí sejmout.

Jediný obchod kde tento kryt je k mání

• Rychlá výměna
    • Nic jsem neschledala

Všem doporučuji,jsem velice spokojená

• sedí dobře, vypadá dobře
    • trochu víc "rozviklaná" klávesnice než originál

ok

• vše bylo ok.

Vše je ok a funguje jak má.

• Doporučuji !
    • Již podruhé jsem si tyto kryty objednala z tohoto obchodu
    • a i když nejsou originální, tak pěkně sedí a telefony jsou jako nové.
    • Vždy je pro mě překvapení, že ještě navíc zdarma obdržím klávesnici k těmto telefonům.

100% spokojenost a doporučení všem !

• , zakoupeno v Díly pro multimedia

• Velmi špatné řemeslné zpracování. Bylo nutno odloupnout sklíčko a přilepit znovu o kus víš. Bez dopilování výrobek nesedí. Špatný materiál.