Kryt Samsung S5230 zadní černý

Samsung
Umístění
zadní

• , zakoupeno v PT-MOBIL

• Zadní kryt telefonu se mi rozbil, proto jsem kupovala nový. Jsem spokojena.

Dobrá komunikace

Určen pro
Samsung
Umístění
zadní

Nový náhradný diel zadný kryt pre Samsung S5230 Black. Náhradný zadný kryt pre telefón samsung s5230 v čiernej farbe. Ak sa vám váš kryt rozbil, nemusíte už teraz vyhadzovať celý mobil, stačí si od nás dokúpiť tento kryt a ľahko ich vymeniť.

• , zakoupeno v PT-MOBIL

• Zadní kryt telefonu se mi rozbil, proto jsem kupovala nový. Jsem spokojena.

Dobrá komunikace

jsem spokojená

• , zakoupeno v Mobilmax

splnuje účel

• , zakoupeno v MobilDuo

Potřeboval jsme náhradní díl. Vyhovuje skvěle.

• , zakoupeno v proMobil

• když ztratíte kryt, tak si hold musíte koupit nový :-)
    • žádné proti

Produkt bych doporučila

• , zakoupeno v JHMobil

• svuj dosavadni kryt byl vzadu praskly a proto měl z mobilu padal

svuj dosavadni kryt byl vzadu praskly a proto měl z mobilu padal a tento je fajn určitě bych doporučila dál