Kryt Nokia 6230i stříbrný

Nokia
Umístění
přední

• , zakoupeno v UNICORNO

• Perfektní kvalita - originál, sedí naprosto přesně.

Super

• Povedená čínská kopie
    • V klávesnici v křížové ovládací klávese jsou krátké trny takže nedosáhnou na tlačítka na desce v telefonu.

Nejraději bych to vrátil, ale při téhle ceně je pro mně lepší kryt hodit do koše a myslet si něco o pr*eli. Nejraději bych to vrátil, ale při téhle ceně je pro mně lepší kryt hodit do koše a myslet si něco o pr*eli. Nejraději bych to vrátil, ale při téhle ceně je pro mně lepší kryt hodit do koše a myslet si něco o pr*eli. Nejraději bych to vrátil, ale při téhle ceně je pro mně lepší kryt hodit do koše a myslet si něco o pr*eli. Nejraději bych to vrátil, ale při téhle ceně je pro mně lepší kryt hodit do koše a myslet si něco o pr*eli. Nejraději bych to vrátil, ale při téhle ceně je pro mně lepší kryt hodit do koše a myslet si něco o pr*eli.

• kvalita za rozumnou cenu

Určen pro
Nokia
Umístění
přední

Nokia 6230i - originální kryt výměnný kompletní (přední+zadní), stříbrno-černý,, Sada originálních krytů pro mobilní telefon Nokia. Sada se skládá z předního a zadního krytu (krytu baterie). Součástí sady není klávesnice. Sada je balena v blistru vhodném pro zavěšení na stojan.

• , zakoupeno v UNICORNO

• Perfektní kvalita - originál, sedí naprosto přesně.

Super

• Povedená čínská kopie

• kvalita za rozumnou cenu

• doporucuji

rychle jednani-doporucuji

• , zakoupeno v UNICORNO

• i když to není originál, tak je dostatečně přesný
    • -

dobrý poměr cena-kvalita

• , zakoupeno v UNICORNO

• Výtečný poměr ceny a výkonu
    • ???

• , zakoupeno v Mobilmax

• asi originální kryt
    • není

jako náhrada originálního dílu -sedí dobře

• , zakoupeno v UNICORNO

• Dobré provedení, čistota a sedí dobře
    • 2 šroubky se v krytu nechytily takže nejde smontovat, drží po hromadě jenom vrchní zámky na krytu

Kvalitní spracování až na pár maličkostí, jinak doporučuji

jiný jsem noobjevil