Kryt Apple iPhone 4 zadní bílý

iPhone 4 zadní kryt Jen málo smartphonů se může pochlubit tím, že svým příchodem způsobily ve světě revoluci. Jedním z těchto ctěných zařízení je nepochybně i iPhone 4, který...
Doporučená nabídka Naše Díly

• , zakoupeno v iPhonedily.cz

• zářivě bílý
    • přesně sedí
    • k nerozeznání od starého originálu

Hledala jsem levnou alternativu mého rozbitého zadního krytu. Vypadá super, seděl přesně a vyměnila jsem ho jednoduše sama doma (zakoupila jsem si i šroubováčky). Takže za mě super!

Určen pro
Apple
Umístění
zadní

iPhone 4 zadní kryt

Jen málo smartphonů se může pochlubit tím, že svým příchodem způsobily ve světě revoluci. Jedním z těchto ctěných zařízení je nepochybně i iPhone 4, který se do srdcí mnoha fanoušků této značky zapsal jako nejkrásnější telefon všech dob, což trvá dodnes. Telefon s logem nakousnutého jablíčka zaujal již zmíněným designem, kvalitním displejem a d a dokonale vyladěným a rychlým operačním systémem.

Celkový design vrcholí na jeho zadní straně, která působí opravdu exkluzivně. V případě, že tento telefon vlastníte a Vaše zadní strana schytala několik škrábanců nebo je jinak znehodnocena, určitě byste neměli váhat a vše napravit tímto novým a kvalitním iPhone 4 zadním krytem.

Věříme, že jste se rozhodli pro jeho objednávku a jediné co musíte vyřešit je ještě otázka jeho výměny. Váš nový zadní kryt si dokážete na svůj iPhone 4 nahodit i sami, přičemž Vám stačí troška dovednosti, kterou aplikujete na celý postup. Pomůže Vám i video, které celý postup výměny iPhone 4 zadního krytu popisuje a je jen na Vás abyste ho věrně napodobili. https://www.youtube.com/watch?v=A07UCdIZZYE iPhone 4 zadní kryt můžete najít pod názvy: iPhone 4 zadní sklíčko iPhone 4 zadní sklo batériový kryt iPhone 4 iPhone 4 zadní kryt iPhone 4 zadní náhradní kryt

Pro daný servisní díl pro iPhone 4  poskytujeme záruku 2 roky. V případě, že výměnu zvládnete se už za pár minut můžete těšit z nového iPhone 4 zadního krytu, který nakopne design telefonu zpět tam, kde byl když jste si ho koupili. Pokud byste o tom, zda výměnu zadního krytu zvládnete sami nebyli jisti, doporučujeme Vám využít služeb profesionálního servisu mobilních telefonů, který tuto výměnu obstará za Vás.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky APPLE, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na [email protected] nebo telefonicky na čísle: 792 419 305. Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebuje.

• , zakoupeno v Apple Parts CZ

• , zakoupeno v kv-mobil.cz

Super

• , zakoupeno v Mobilmax

• -
    • Nezda se byt original...

Moc bych neveril v pravost dilu.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• super rychlost i kvalita

perfektní, nemohu si stěžovat